Полуниця Альбіон – дивовижне поряд

Полуниця Альбіон - яскравий представник ремонтантних сортів. Садівники дуже люблять її за високий урожай, красиву форму і великі солодкі плоди. Хочете мати таку красуню у себе в саду або на городі? Читайте «секретики».

Особливості сорту. Розсада полуниці Альбіон без ускладнень переносить зміни погоди, легко справляється з хворобами. Практично не схильна до гниття. Дивно, але цьому сорту легше перенести мороз, ніж спеку. В останньому випадку вона може припинити плодоносити або ягоди будуть несмачними. Плодоносить до пізньої осені. Ті, хто вже придбав це чудо, кажуть, що протягом сезону з одного куща цілком реально зібрати до 2 кг ягід. Купити розсаду полуниці Альбіон ви можете в ОПГ "Анастасюк". Тут приділяють особливу увагу якості продукції. Будьте впевнені, у цьому господарстві вас не обдурять.

Посадка. Зверніть увагу на місце. Воно повинно бути добре освітленим. Приступати до посадки найкраще восени, тоді багатий урожай вам гарантований. Звичайно, це можна зробити і навесні, тоді першими ягодами ви зможете насолоджуватися вже через кілька місяців, але їх буде набагато менше, ніж може дати цей сорт.

Не забудьте удобрити грунт перегноєм, а коли настане сезон плодоносіння, підгодуйте саджанці. Щоб ягоди не гнили і не покривалися пліснявою, в міжряддя покладіть солому. Приблизно за тиждень перед висадкою в грунт потримайте розсаду в прохолодному місці. А безпосередньо перед посадкою підріжте коріння і видаліть цвіт. Спочатку саджанець повинен добре вкоренитися, а не витрачати сили на цвітоносіння. Купити саджанці полуниці Альбіон ми радимо в ОПГ "Анастасюк". Тут є паспорти на вирощування саджанців, а значить і гарантія якості.

Полуниця Альбіон вимагає багато простору. Тому, відстань між рядами не повинна бути менше півметра, а між саджанцями - 30 сантиметрів. Ще одна важлива деталь. Земля в день висадки повинна бути добре зволоженою. Тому, або вибирайте день після дощу, або поливайте. Фермерським же господарствам рекомендуємо встановити крапельний механізм зволоження.

Як доглядати. Прозвучить дивно, але полуниця Альбіон не вимагає особливого догляду. Зверніть особливу увагу на регулярний полив. Саме регулярний. У разі, якщо ви перебільшете, рослина або згниє, або ягоди будуть кислими. Щоб утримати вологу, садівники рекомендують мульчування. Крім того, це завадить бур'янам швидко рости. Розсаду полуниці купити пропонує ОПГ "Анастасюк". Тільки в цьому господарстві вміють не тільки якісно вирощувати, а й зберігати саджанці.

Якщо полунична грядка висока, то схил можна вкрити поліетиленом. Недолік такого способу в тому, що червоне на чорному добре видно. А для птахів краще приманки і не придумаєш. Але вихід наші садівники придумали і тут. Покладіть на поліетилен кілька уламків червоного скла. Поласувавши такою «ягідкою», апетит у птахів пропаде надовго.

Де купити? Кращі сорти полуниці, серед яких, безсумнівно, і полуниця Альбіон, купити пропонує ОПГ "Анастасюк". Тільки в цьому господарстві вам не тільки продадуть потрібний сорт, а й виростять його на замовлення. Кращі ціни, гарантія якості, знижки оптовим покупцям - візитівка ОПГ "Анастасюк".