Ранні сорти винограду: десятка кращих

Виноград - ласощі богів. Із цим не посперечаєшся. Але виростити його можна і у себе на присадибній ділянці. Головне знати основні премудрості цього процесу і робити ставку на кращі сорти винограду, які вже встигли зарекомендувати себе з хорошої сторони. Ви готові? Ми розповімо про те, як виростити ранній виноград. Пропонуємо вашій увазі «безпрограшну десятку».

Тасон. Він очолює список лідерів. Насолоджуватися першими плодами можна вже в кінці липня. Але наберіться терпіння і дочекайтеся середини серпня - це пік дозрівання цього сорту. Тонка шкірка, смак мускату не залишать вас байдужим. Гілка Тасона може досягати 700-800 г.

Лівія. У цьому сорті вдало поєднуються кислота і цукор. Плоди налиті, але не водянисті. Грона можуть досягати у вазі до двох кілограм. Основна її відмінність від інших - дуже раннє дозрівання. Інтернет-магазин саджанців ОПГ "Анастасюк" пропонує вам придбати цей сорт. Якість і всі описані властивості цієї ягоди вам гарантовані.

Супер екстра. Грона цього сорту великими, навряд чи, можна назвати. Але зате, які ягоди. Великі, солодкі, соковиті. Вибравши цей сорт, не забудьте про перші дві обробки. Вони повинні бути зроблені до цвітіння і після нього.

Томайський. Дивовижні смакові якості і раннє дозрівання принесли славу і цьому сорту. Він також відрізняється хорошою врожайністю і не особливо сприйнятливий до хвороб. Усі сорти винограду, в тому числі і Томайський, ви можете купити або замовити в ОПГ "Анастасюк". Це господарство відоме з 2000-го року і користується заслуженою популярністю у фермерів.

Кардинал. Його можна назвати близьким родичем Томайського. Відмінність лише в тому, що дозрілі ягоди не довго утримуються на кущах. Але своєчасне прибирання легко вирішить цю проблему.

Отже, перша "п'ятірка" позаду. Але попереду ще п'ять сортів, які заслуговують не меншої уваги.

Кодрянка. Сорт не новий, але припав до смаку любителям цього делікатесу. Гілка може важити до 500-600 г. А головна особливість в тому, що після дозрівання, плоди цього сорту ще довго можуть протриматися на кущах. При цьому, смак і якість товару не зменшуються. Продаж саджанців винограду Кодрянка здійснюється в ОПГ "Анастасюк".

Лора або Флора. Сорт ранній. Ягоди досить великі з хорошими смаковими якостями. Дозріває в кінці липня.

Нова Аркадія. «Сестра» Аркадії, але для садівників привабливіша. По-перше, дозріває майже на два тижні раніше, а за смаком набагато краща.

Новий подарунок Запоріжжю. Цей сорт схожий на Лорі. Дозрівши остаточно, ягоди стають красивого насиченого жовтого кольору. Так і хочеться з'їсти. І не стримуйтеся! Їжте, на здоров'я, адже цей сорт характеризується хорошою врожайністю.

Преображення. Уже в самій назві є щось надприродне. Ягоди мають видовжену форму, приблизно як палець дорослої людини. Сорт урожайний, швидко приживається і розростається.

Гурман. Тут всі слова будуть зайвими, оскільки назва говорить сама за себе. Дивовижний смак з нотками мускату. Грона виростають у формі циліндра. Початок серпня - збір врожаю.

Де купити саджанці винограду? ОПГ "Анастасюк". Тут тільки кращі і нові сорти. Уся продукція має паспорти. А якщо хочеться чогось новенького - замовте і ми виконаємо вашу мрію.