Ожина Натчез - особливості сорту

Ожина Натчез є з числа ранніх сортів. У той час, коли інші сорти ще не дозріли, даний сорт вже готовий до збору врожаю. Поява перших дозрілих ягід починається в середині липня, що є досить раннім періодом для ожини. Плоди досягають довжини 4 см, мають яскраво виражений смак і тонкий аромат.

Кущ є напівстоячим, спочатку пагони мають вертикальний напрямок, пізніше починають стелитися. Пагони досягають довжини до 6 см і, будучи ще молодими, мають велику товщину, при цьому на них багато пасинків. Цвіте цей сорт в другій половині травня. А квітки мають біле забарвлення по 5-6 пелюсток. Плоди мають циліндричну форму, подовжені, чорного кольору. Вони є помірно щільними, при цьому не жорсткими. Середня вага плодів становить 8-10 г. При цьому були зафіксовані найбільші плоди вагою 12,7 г. У одній кисті може перебувати близько 10-30 шт. Кущ проходить 2 хвилі цвітіння, що дозволяє домогтися збільшенню розмірів плодів.

Ягода відрізняється яскраво-вираженим блиском. Смак у неї неординарний десертний, досить солодка без кислинки, при цьому з тонким ароматом ожини. Також їй властива велика соковитість, освіжаючий ефект. Кістянка є красивою і велико.. У деяких випадках відзначається післясмак, який нагадує кавову гірчинку. Зазвичай таке спостерігається, якщо є деякі відмінності в кліматі або грунтовому складі.

Якщо ожина дозріла, вона легко відривається, при цьому чашолисток підсихає. Для визначення зрілості ягоди, слід дочекатися, поки вона набуде повністю чорного кольору і повисить ще 3-5 днів. В такому випадку, вона набере свої найкращі смакові якості і аромат. Володіє досить високою транспортабельністю. На зиму кущ рекомендується вкривати. Однак досить стійкий до хвороб.

Під час посадки необхідно внести азотні і мінеральні добрива, а кожної весни - підгодовувати сечовиною і мінеральними комплексами. Також слід проводити мульчування і крапельний полив. Це підвищить врожайність.

У перший рік можна буде спостерігати близько 5-7 гілок, які стеляться. Після цього кущ буде розростатися. Якщо ожина Натчез зростає в жаркому кліматі, де температура сягає понад 35 градусів, краще укрити її нетканою агротканиною або москітною сіткою, щоб вони не торкалися плодів.

Якщо ви хочете купити саджанці ожини поштою, звертайтеся в компанію «ПП Анастюк». У нас ви можете замовити різні сорти, зокрема сорт Натчез. Гарантуємо виключно якісний матеріал, який стійкий до хвороб. Ми надамо вам консультації з приводу вирощування тих чи інших сортів.