Полуниця Сан-Андреас - властивості, особливості вирощування

Полуниця Сан-Андреас відноситься до числа ремонтантних сортів і є досить молодим видом, який з'явився лише в 2009 році. Його особливості - високоякісні плоди з дуже хорошими смаковими якостями. Крім того, зовнішній вигляд є також досить привабливим. Сорт приносить помірний урожай.

Зовні дуже схожий на сорт Альбіон, з якого він і був виведений, але має трохи світліший тон. Плоди характеризуються твердою плоттю, а шкірка зверху дуже щільна. Все це сприяє транспортуванню її без остраху пошкодити ягоди. Також Сан-Андреас відмінно протистоїть дощу і має неповторний смак, що робить його популярним сортом у світі. Стійкість до різних захворювань, а також шкідникам, в першу чергу, до гниття і борошнистої роси, робить йому позитивні характеристики.

Кущ сорту Сан-Андреас є середньорослим, але, в той же час, більш потужним, ніж його попередник Альбіон. Зростає компактно і кулеподібно. Загущеність середня. Вуса утворюються слабо, тому на велику плодючість не варто розраховувати.

Листя полуниці є світло-зеленими, верхівка яких трохи темніша. Плід є твердим, в формі конуса, іноді із заокругленим кінчиком. Як уже згадувалося, плоди схожі на батьківський сорт - Альбіон, але світліші. Ягоди мають вагу 25-30 г, деякі можуть досягати 50 г. Все це залежить від агротехнічних особливостей. Ягоди мають виражений блиск. Усередині м'якоть має червоно-помаранчевий колір і є твердою. Характеризується гармонійним солодким смаком з приємною кислинкою.

Найбільш підходяще місце для розведення цього сорту - південні райони. Для цієї полуниці найбільш підходящий грунт - чорнозем. Також добре росте на супіщаних грунтах з добавками торфу. Слід приділити достатню увагу агротехніці. Посадку слід проводити на відстані 30 см між кастами. Гряда повинна бути дворядкового з відстанню 40 см.

Мульчування рекомендується проводити соломою. Плюси від цього полягають у наступному: запобігання запотівання грунту, запарювання коренів, а також перегріву при високих температурах. Слід проводити крапельне зрошення. Після здійснення посадки рекомендовано тільки поливати, підгодовування можна робити через 35 днів. Крім мульчування соломою ближче до осені можна використовувати кукурудзяні стебла. На зиму слід укрити агроволокном в два шари.

Якщо вас цікавлять ремонтантні сорти полуниці, купити саджанці можна в компанії «ПП Анастюк». Реалізуємо хворобостійкі і перевірені сорти, про які також готові надати консультацію.