Що собою являє ожина Блек Меджік?

Ожина Блек Меджік (Чорна магія) є одним з найбільш солодких сортів. Утворює потужні лози, на яких росте безліч ягід. Плодоношення цього сорту відбувається на пагонах поточного року. Тому, можна зібрати або два врожаї, за бажанням, або один. Лоза, яка дала плід, зрізається. Не боїться заморозків, а також не вимагає трудомістких операцій з укриття. Що ще цікавого слід знати про цей сорт?

Утворення зав'язі найбільш інтенсивно відбувається при температурі +29-32°C в період цвітіння. Даний сорт відмінно підходить для вирощування в умовах континентального клімату України. Його можна вирощувати як у відкритому, так і закритому грунті. Добре показує себе в тепличних господарствах, а також у тунелях з плівки.

Якщо говорити про терміни плодоношення, то у випадку з двома зборами - це кінець червня-початок липня, а також кінець серпня-початок вересня. Якщо проводити збір один раз на рівні пізніх сортів, то це кінець липня-початок серпня. Основна маса врожаю доводиться до заморозка.

Власник патенту на цей сорт заявляє, що врожайність на торішніх пагонах становить 3-4 кг. На поточних - 0,2-1 кг. Невеликі цифри не повинні розчарувати, оскільки в наступні часи даний сорт можна використовувати для комерційних цілей, а саме в свіжому вигляді в середніх і малих обсягах.

Ягоди мають чорний колір з глянцевим відтінком. Є великими з овально-витягнутою формою, досить щільні. Кисті багатоягодні. На смак ягоди нагадують трохи смородину - десертний, в деякій мірі неординарний, гарне поєднання цукру і приємних кислих ноток. Володіє чітко вираженим приємним ароматом, який вабить. Насичений смак пояснюється оптимальним поєднанням цукру, кислот і сухих речовин. З приходом холодів цукристість знижується, хоча це не відображається на насиченості смаку.

Кущ має акуратну і компактну форму з середньою загущеністю. Росте швидко, а пагони можуть досягати висоти 2,5 м, однорічні - до 1,5 м. Кущ укритий шипами, але не агресивними. У місцях плодоношення їх небагато, а на плодових гілках і зовсім відсутні.

Квітки сорту Чорна Магія мають білий колір, пробуджуються рано. Кущу притаманне рясне цвітіння в кінці квітня на торішніх пагонах, і в кінці червня-початку липня на пагонах поточного року. Добре запилюється у спекотну погоду. Сорт Чорна Магія здатний витримати морози до -13°C.

В цілому цей ремонтантний сорт відрізняється високою якістю плодів, гарною продуктивністю і стійкістю до посухи та хвороб. Продаж саджанців ожини - це один з напрямків діяльності компанії «ПП Анастюк». Гарантуємо тільки високоякісний матеріал, який пройшов випробування.