Чим особлива полуниця Мальвіна?

Полуниця Мальвіна є особливою в першу чергу через пізній строк дозрівання. У той час, коли інші сорти завершили плодоношення, Мальвіна тільки починає давати врожай. Перші плоди з'являються в кінці червня. Плодоносить до середини липня. Володіє виключно десертним смаком.

Полуниця Мальвіна плодоносить раз в рік. Цвіте на початку червня. На першу декаду припадає утворення зав'язі і поява перших зелених ягід. Урожайність даного сорту на середньому рівні і може коливатися від 500 г до 1 кг і більше. Тут важливу роль відіграє рівень агротехніки.

Листя великі, мають зелений колір. Їм притаманний характерний блиск. Квітки також великі, розташовуються під листям, є самозапильними. Плоди характеризуються великими розмірами, шкірка яких має яскраво-червоний колір, є блискучою. М'якоть щільна, з великою соковитістю, при цьому твердості не спостерігається. При повному дозріванні має солодкий смак.

Висота куща досягає півметра, є потужним, з безліччю ріжків. За літо може з'явитися близько 7-9 ріжків. У разі посадки в серпні, можна спостерігати до 5 ріжків, а при весняній - до 6-8 штук.

Якщо ягоди необхідні для товарного призначення, то цей сорт досить хороший, оскільки дає до 80% великих ягід, якщо вирощування відбувається на агроволокні, а якщо мова йде про вирощування на соломі - до 77%.

Сорт полуниці Мальвіна є досить вусоформуючим, тому розсади у вас буде достатньо. Вона володіє хорошою витривалістю, стійкістю до хвороб, таких як вертицілезне в'янення, борошниста роса. Має середню стійкість до бурої плямистості. Потрібно приділити увагу боротьбі з деякими шкідниками, серед яких довгоносики, трипси.

Ще одним позитивним моментом є добра переносимість дощів. Навіть якщо вони тривалі, це не позначається на цукристості ягід. Також добре справляється з будь-якою негодою, включаючи бурю і навіть град. Та й сонце їй не страшно: рідко підпікають, а з огляду на наявність великого листя, найчастіше вона захована під ними.

В цілому, сорт є досить хорошим. Основна перевага - отримання врожаю, коли інші вже перестали плодоносити. Крім того, великі врожаї, ягоди високої якості з відмінним смаком, які можна використовувати в товарних цілях. Ще один позитивний момент - хороша транспортабельність.

Якщо вам потрібні саджанці полуниці Україна, звертайтеся в «ПП Анастюк». Реалізуємо перевірені сорти, які є хворобостійкими і підходять для вирощування в нашому кліматі. Якщо у вас виникнуть питання, ми обов'язково допоможемо вам.