Які саджанці та живці винограду купити: сорти та їх властивості

Виноград – це рослина, яка має неповторний смак та цілющі властивості. Ще здавна грецькі боги насолоджувалися чудовим напоєм з винограду. На сьогодні виноград є популярним не лише як сировина для вин: його додають у їжу, а також до косметичних засобів.

Виноград має безліч різновидів – залежно від забарвлення та призначення. Так, за кольором виділяють такі сорти – сині, білі, червоні та рожеві. За призначенням сорти винограду поділяються на столові (для прийому в їжу) та технічні – сорти, з яких роблять вино. Існують ще так звані столово-технічні сорти, які підходять як для споживання в їжу, так і для виноробства. Однак варто зазначити, що винні сорти також їдять. Для чого ж тоді існує така характеристика? Розберімося разом.

Столові сорти винограду.

Важливими характеристиками при культивуванні столових сортів винограду є їх зовнішній вигляд. Звичайно, що орієнтований такий товар на продаж, тому красивий вигляд винограду є надзвичайно важливим: великі стиглі грона привертають увагу споживачів. Виноград є надзвичайно популярним серед гурманів, тому смакові якості є не менш важливими. На сьогодні існує безліч сортів винограду, які б задовольнили усі вподобання покупців: на полицях супермаркету Ви можете обрати виноград на будь-який смак. Водночас товарний вигляд є одним із найголовніших показників.

Тому, якщо Ви вирішили саджанці та живці винограду купити для свого саду або на продаж, варто обирати столові сорти з міцною шкіркою, яка не відділяється від м’якоті. Така особливість полегшує транспортування та зберігання ніжних виноградинок.

Технічні сорти.

Кращі винні сорти винограду повинні мати дещо інші характеристики, ніж столові сорти. З технічних сортів винограду виготовляють соки, джеми, а також родзинки. Незалежно від того, обираєте Ви виноград для домашнього виноробства чи промислового, ягідки повинні мати невеликі розміри, на відміну від столових сортів. Водночас кісточки мають бути великими, а зовнішні характеристики не мають особливого значення. Важливими для технічних сортів є смакові якості та кількісні характеристики – співвідношення соку та переробленої сировини.

Для отримання великої кількості соку відмінно підходять сорти з тонкою шкіркою, яка легко відділяється від м’якоті. Для виготовлення вина важливим є збір врожаю безпосередньо перед самим процесом. Тому зазвичай на великих виноробствах промислові сади знаходяться поряд із виробництвом. Відсутність транспортування є дуже важливим критерієм у процесі виноробства.

Смакові властивості при виготовленні вина є надзвичайно важливими, однак слід пам’ятати, що смак вина значно відрізняється від первинного смаку винограду. У виробництві вина важливу роль відіграє післясмак та аромат.

Наступним важливим критерієм є цукристість плодів винограду, яка залежить від кількості сонячного світла, отриманого протягом періоду дозрівання, та місця зростання винограду. Для столових сортів цукристість становить 16 %, а для винних – 20 %.

Як бачимо, різниця між столовими та технічними сортами винограду є суттєвою. Проте існує багато спільних важливих критеріїв, зокрема, смак, аромат і зовнішній вигляд.

Наша компанія пропонує Вам найкращі живці та саджанці винограду як винних, так і столових сортів. Весь наш асортимент – якісна продукція, яку ми реалізуємо за доступними цінами. Детальніше ознайомитися з характеристиками сортів та обрати потрібний Ви можете у нашому "Каталозі товарів". За потреби можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть з підбором посадкового матеріалу відповідно до Ваших потреб.